czerwiec 6

Dzień Dziecka w przedszkolu

received_314398234223132Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek… W Naszym Przedszkolu również nie zabrakło atrakcji, wybraliśmy się do ogródka przy Albertówce. Dzieci rozpoczęły świętowanie od zabawy w podchody. Mali poszukiwacze skarbów, z wielkim zapałem odnajdywali kolejne wskazówki, aż wreszcie odkryli tajemniczą skrzynię z niespodzianką. Tego dnia nie zabrakło zabaw muzyczno-ruchowych i zabawy z chustą animacyjną. Jak zawsze wzbudziły one olbrzymie emocje i wybuchy salw śmiechu. Przedszkolaki mogły również namalować na foli swoje marzenia lub po prostu artystycznie się wyszaleć. Najwięcej radości sprawiło najmłodszym malowanie twarzy, robienie mydlanych baniek, a także modelowanie balonów. Przedszkolaki chętnie częstowały się popcornem i owocowym sorbetem. Dzieci, znalazły również czas na krótki odpoczynek i posilenie się kiełbaską z grilla przygotowaną przez rodziców. Tego dnia, nie mogło oczywiście zabraknąć tego, co dzieci lubią najbardziej czyli -lodów. To był wspaniały dzień!

Wszystkim Dzieciom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

Obejrzyj film w trybie pełnoekranowym

red. Anna Kołodziejczyk
Klaudia Młynarczyk