wrzesień 23

UWAGA! POKAŻ, ŻE PAMIĘTASZ O POWSTAŃCACH WARSZAWSKICH!

bohaterONDrodzy Uczniowie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii BohaterON – DUMNI  POWSTAŃCÓW. W ubiegłych latach przygotowaliście przepiękne kartki dla Bohaterów Powstania Warszawskiego i mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziecie, a pamięć o wydarzeniach sprzed 78 lat będzie trwała jak najdłużej. W tym roku na stronie BohaterON – Włącz historię zostało stworzone wirtualne miejsce pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim, gdzie możecie napisać podziękowania, wrzucić zdjęcie czy dodać film wyrażający Waszą wdzięczność i dumę z Obrońców Warszawy. Akcja trwa do 2 października, a szczegółowe informacje o niej znajdziecie na stronie:

https://bohateron.pl/o-nas/o-akcji/


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 września 2022 by Natalia in category Uncategorized