lipiec 8

Ósmoklasiści stanęli na wysokości zadania

Chociaż wakacje już w pełni, to nasi ósmoklasiści jeszcze mają kilka szkolnych spraw do załatwienia. 3 lipca poznali wyniki egzaminu ósmoklasisty, a 6 lipca dostarczyli komplet dokumentów do szkół ponadpodstawowych. Teraz czekają na ogłoszenie wyników naboru, ale przyjęcie do nowych szkół wydaje się już tylko formalnością, patrząc na to, jak poradzili sobie na egzaminie.  Można powiedzieć, że zdali go  na piątkę, ponieważ  osiągnęli wysokie wyniki,  których średnia przewyższa wyniki gminy, powiatu i kraju.  Wielu uczniów z klasy 8a i 8b może pochwalić się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i blisko 100% skutecznością  na egzaminie. Nie brakuje też wśród nich świetnych matematyków i polonistów.  Jest to wspólny sukces uczniów i nauczycieli, którzy włożyli wiele pracy i zaangażowania, aby móc cieszyć się takimi osiągnięciami.

Wiedza zdobyta w szkole podstawowej na pewno zaprocentuje na kolejnych etapach nauki i nasi ósmoklasiści będą mogli szeroko rozwinąć skrzydła, realizując wymarzone cele.

red. Dorota Węgielska


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 8 lipca 2023 by Natalia in category Uncategorized