kwiecień 26

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody – wyniki

Jak co roku chętni uczniowie klasy IV biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z przyrody „Olimpus”. Już kolejny raz nasi czwartoklasiści wykazali się szeroką wiedzą i umiejętnościami przyrodniczymi. W tegorocznej edycji olimpiady brało udział 528 czwartoklasistów z całej Polski. Ogólny wynik naszej szkoły na tle województwa i Polski przedstawia się następująco: 80% wynik szkoły, 68,33 % województwo, 66,67 % cała Polska.
Uczennice: Julia Kowalczyk, Eliza Wąchała i Justyna Kolibabka otrzymały dyplomy laureata i nagrody książkowe.
Pozostali: Julia Łagosz, Jakub Złydaszyk, Kacper Złydaszyk, Antoni Michura, Blanka Babuśka, Szymon Czachor, Kamil Złydaszyk, Marcin Szczepaniak i Jacek Ogiela otrzymali dyplomy uznania.

Gratuluję Szkolnym Omnibusom!

                  red. G. Dawiec


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 kwietnia 2024 by Natalia in category Uncategorized