maj 22

WYNIKI KONKURSU „WYTRWAŁY CZYTELNIK”

W styczniu 2024 r. w  ramach realizowanej innowacji pedagogicznej „Książka Moja Przyjaciółka” dla  klas  1-3 został ogłoszony konkurs czytelniczy „Wytrwały Czytelnik”. Uczniowie do 15 maja 2024 r.  systematycznie wypożyczali książki, które  musieli przeczytać. Każdy uczestnik konkursu  prowadził zeszyt lektur, w którym notował tytuł utworu, autora tekstu oraz głównych bohaterów; miał także możliwość wykonania ilustracji do przeczytanej książki.
Komisja oceniła najbardziej wytrwałych i zaangażowanych czytelników spośród uczestników konkursu:

I miejsce: Damian Wojtyczka-kl. I
II miejsce: Natalia Filipiak- kl. III
III miejsce: Anna Kowalczyk kl. I, Anna Ogiela kl. I, Wojciech Kołodziejczyk kl. III, Zofia Wąchała-kl. II oraz Małgorzata Złydaszyk kl. II.
Wśród nagród znalazły się książki, wydrukowane przy użyciu szkolnej drukarki 3D-żółwie oraz zakładki do samodzielnego wykonania według instrukcji.
Konkurs czytelniczy „Wytrwały Czytelnik” okazał się być znakomitą okazją do promocji i czytelnictwa. Gratulujemy uczestnikom zaangażowania orazentuzjazmu w realizacji tego inspirującego przedsięwzięcia.

red. K. Kolawa,
G. Dawiec,
K. Wojtyczka,
G. Kołodziejczyk


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 22 maja 2024 by Natalia in category Uncategorized