maj 22

Sukcesy uczniów w konkursie historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Magdalena Zapała z klasy VII została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” w kategorii praca modelarska, a Piotr Rucki z klasy VIII otrzymał wyróżnienie w kategorii praca plastyczna.
    Uczennica wykonała model samolotu Stanisława Skalskiego – legendarnego asa myśliwskiego okresu II wojny światowej i bohatera bitwy o Anglię. Natomiast Piotr narysował portret Wincentego Witosa – jednego z ojców polskiej niepodległości i działacza ruchu ludowego. Osiągnięte wyniki to niewątpliwie duży sukces naszych uczniów, którzy rywalizowali z uczestnikami aż 80 szkół, w tym 12 spoza granic kraju.Gratulujemy! 🙂

red. D. Węgielska

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 22 maja 2024 by Natalia in category Uncategorized