czerwiec 21

”To były piękne dni…” Uroczyste zakończenie w przedszkolu.

W ciepły, słoneczny dzień czerwca, w Naszej szkole, odbyło się uroczyste zakończenie roku dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.  Sala gimnastyczna wypełniła się rodzicami, dziadkami i bliskimi, którzy przyszli podziwiać osiągnięcia najmłodszych. Na tę okazję dzieci przygotowały specjalne przedstawienie, w którym w skrócie opowiedziały o swoich przygodach i nauce minionego roku. Na zakończenie, dzieci zaśpiewały piosenkę pożegnalną, która wzruszyła wszystkich zgromadzonych. Pani Dyrektor wraz z Wychowawczynią wręczyły każdemu „starszakowi” pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a rodzice nie kryli dumy i wzruszenia. 

 
To było wyjątkowe zakończenie roku, pełne radości, wspomnień i wzruszeń. Zerówkowicze pokazali, jak wiele nauczyli się przez cały rok i jak bardzo zżyli się ze sobą. Przed nimi kolejne wyzwania i przygody w szkolnych ławkach, ale ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich bliskich.
 
Życzymy wszystkim przedszkolakom wspaniałych wakacji i sukcesów na nowym etapie edukacji!
 
 
Renata Ogiela 
Zuzanna Wojtyczka
Agnieszka Wąchała
Anna Kołodziejczyk
 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 21 czerwca 2024 by Natalia in category Uncategorized