październik 16

Konkurs plastyczny „Leśne zagrożenia”

Zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: „Leśne zagrożenia”. Prace powinny dotyczyć zagrożeń w lesie, takich jak kleszcze, trujące grzyby czy zrywka drewna do potrzeb rolnictwa. Szczegóły konkursu:
-format prac: A3
-termin składania prac: do 22 października 2024 r. (u wychowawców klas)
Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród: 27 października 2024 r.
Konkurs organizowany jest z okazji Białej Niedzieli – wydarzenia organizowanego przez KRUS i NFZ, które odbędzie się 27 października 2024 r. w Limanowej. Podczas tego wydarzenia będzie możliwość bezpłatnego przebadania się w kierunku osteoporozy oraz obejrzenia pokazów ratownictwa. Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami podczas tego wydarzenia.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów, niezależnie od tego, czy ich rodzice/opiekunowie są ubezpieczeni w KRUS.
Zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu dla dzieci biała niedziela
Formularz leśne zagrożenia

Posted 16 października 2024 by Natalia in category Uncategorized