luty 1

Spotkanie z Inspektorem Wawelkiem w Lubomierz SKI

naty 150W piątek 30.01.2015 r. pod patronatem Wójta Gminy Mszana Dolna w stacji narciarskiej Lubomierz SKI zorganizowano dzień otwarty. Organizatorzy: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Grupa Podhalańska GOPR oraz Lubomierz SKI zapewnili wszystkim chętnym nie tylko możliwość szusowania, ale również sposobność wysłuchania przedstawicieli policji i ratowników GOPR, którzy edukowali młodych narciarzy w zakresie zasad bezpiecznego i rozważnego zachowania się na stoku. Uczniowie kl. I – III ze SP nr 1 w Lubomierzu skorzystali z zaproszenia organizatorów i pod opieką nauczycieli wybrali się by spróbować swoich sił w zjazdach. Dodatkowymi atrakcjami z których skorzystały dzieci były: przejażdżka skuterem śnieżnym pod opieką p. Józefa Dawca ratownika GOPR, konkursy wiedzy, zawody sportowe oraz niecodzienna okazja do spotkania i wspólnego zdjęcia z Inspektorem Wawelkiem. Mali narciarze z Lubomierza nie tylko skorzystali ze zjazdów, ale wzięli również udział w konkursach i zawodach sportowych otrzymując liczne nagrody z rąk p. wójta Bolesława Żaby.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 1 lutego 2015 by Natalia in category Uncategorized