Kosmiczna podróż
W poniedziałek 13.06. szkolna sala gimnastyczna zmieniła się w kosmos, a dzięki Mobilnemu Planetarium – Orbitek, zarówno uczniowie jak i przedszkolaki poczuli się jak prawdziwi kosmonauci. W kosmiczną podróż wyruszyły dzieci z oddziałów przedszkolnych, a także uczniowie z klas od 1 do 5. Continue reading








