luty 12

Zabawa karnawałowa

??????????4 lutego 2016r. uczniowie naszej szkoły poczuli smak karnawałowego szaleństwa. Dzień ten był zaczarowany i magiczny. Najpierw na sali pojawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-III. Ich piękne stroje przeniosły wszystkich do krainy baśni. Natomiast obdarowani największą ilością serduszek: Weronika Kubik i Karol Zapała zostali okrzyknięciu królewską parą. Poczynili zaszczyty i zatańczyli dla wszystkich taniec. Po południu starsza grupa pokazała swoje taneczne umiejętności. Chłopcy i dziewczęta wykazali się kreatywnością i pokazali jak świetnie można się razem bawić. Z racji tego, że zabawa odbyła się w „tłusty czwartek” jej uczestnicy w przerwie zajadali się pysznymi tradycyjnymi pączkami. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc i ten bal miał swój koniec. Jednak nasi uczniowie byli radośni i mimo zmęczenia pełni energii. Dzień ten na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

Posted 12 lutego 2016 by Natalia in category Uncategorized