czerwiec 21

Dni sportu 2016

IMG_3715Drugi tydzień czerwca upłynął w naszej szkole w iście rywalizacyjnej atmosferze, ponieważ trwały wtedy DNI SPORTU SZKOLNEGO. Współzawodnictwo o najlepsze miejsce dotyczyło zarówno klas (rozgrywki sportowe w piłkę nożną, ręczną, unihokeja itp.) jak i indywidualnych rekordów (skok w dal, skok dosiężny, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową itp). Walka była zacięta. Na podium stanęli:

W kategorii klas młodszych:
I miejsce-kl. III
II miejsce- kl. II
III miejsce-kl. Ib
IV miejsce-kl. Ia

W kategorii klas starszych:
I miejsce-kl. VI
II miejsce- kl. V
III miejsce-kl. IV

Najlepszymi sportowcami roku 2016 w poszczególnych kategoriach zostali:

Arkadiusz Zasadni- kl.Ia, Mateusz Adamczyk- kl. II, Klaudia Kmak-kl. II, Klaudia Babuśka-kl. III, Piotr Adamczyk-kl. V, Piotr Kowalczyk-kl. V, Dominik Kołodziejczyk-kl. V, Julia Złydaszyk-kl. V, Patrycja Zasadni-kl. V, Paweł Kowalczyk-kl. VI, Gabriela Kowalczyk-kl. VI.

Gratulujemy zwycięzcom!

Rozdanie dyplomów uświetnił występ przygotowany przez p. Józefę Nachman. Cheerleaderki znowu stanęły na wysokości zadania, pokazując wspaniałe figury taneczne i akrobatyczne. Te dni pokazały jak wspaniałych i wysportowanych mamy uczniów!

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 21 czerwca 2016 by Natalia in category Uncategorized