grudzień 6

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja?

??????????Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Dzieci czekające na sali gimnastycznej nagle usłyszały dźwięk dzwoneczków, który wydobywał się już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki specjalnie dla niego przygotowały inscenizację pt. „Skradziony worek Świętego Mikołaja”. Po przedstawieniu nadszedł wyczekiwany czas rozdawania kolorowych paczek. Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

red. R. Ogiela, D. Wcisło

Posted 6 grudnia 2016 by Natalia in category Uncategorized