listopad 25

Andrzejki! Wosk się leje!

??????????Dnia 24.11.2016r. w naszej szkole miała miejsce zabawa andrzejkowa połączona z wróżbami. Aby tradycji stało się za dość, zabawę rozpoczęliśmy od lania wosku. Zastygły w fantastyczne kształty dał nieograniczone możliwości snucia wróżebnych opowieści.
Uczniowie kl.4-6 również uczestniczyli w zabawie. Można było podziwiać zarówno taniec indywidualny jak i towarzyski. Uwagę przyciągały piękne stroje i fryzury. Największą atrakcją były liczne zabawy, takie jak taniec w parach z balonem, wąż , przekazywanie misia,  konkurencja z krzesłem. Uczniowie chętnie brali w nich udział.

Dodatkową atrakcją tego dnia był Teatr Lalek Art Cinema z Nowego Sącza z baśnią H. Ch. Andersena pt. Calineczka. Uczniowie młodszych klas z dużym zainteresowaniem oglądali tą ciekawą sztukę. Podobała się im nie tylko treść baśni, ale również scenografia i piękne lalki.

Po dniu pełnym atrakcji i wrażeń wszyscy wrócili do domów.

Posted 25 listopada 2016 by Natalia in category Uncategorized