kwiecień 12

„Wydarzenia wielkiego tygodnia”

??????????Jak co roku z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły wprowadzają nas w nastrój Triduum Paschalnego. Program artystyczny: montaż słowno-muzyczny prezentowali uczniowie klasy VI, a dzieci ze scholi parafialnej śpiewały pieśni wielkopostne oraz  piosenki wielkanocne. Akademię pt.: „Wydarzenia wielkiego tygodnia”  – w środę 12 kwietnia 2017 roku – obejrzeli Pani Dyrektor, Nauczyciele  i Uczniowie naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas również w tym dniu O. Proboszcz – Piotr Głód. Po zakończonej części artystycznej o. Proboszcz rozdał nagrody uczniom z klas IV-VI biorącym  udział w Konkursie Biblijnym z Ewangelii św. Marka, a dzieciom z klas I-IV w Konkursie plastycznym: „Mówię rówieśnikom o Jezusie przez dobry czyn, słowo i uśmiech”.

red. s. Elżbieta Ciebiera

Posted 12 kwietnia 2017 by Natalia in category Uncategorized