październik 19

Zaczarowana zabawa

245656920_200526782162594_1602268370450663613_nWe wrześniu nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie organizowanym przez ”PSB Mrówka Mszana Dolna”. Zadanie konkursowe poległo na wykonaniu pracy artystycznej pt. „Mrówka na wakacjach”. O zwycięstwie decydowały oddawane głosy w postaci reakcji na profilu FB „Mrówki”. W zabawie wzięło udział 6 przedszkoli. Przestrzenna praca plastyczna wykonana przez dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych zajęła pierwsze miejsce, zdobywając ponad 1300 reakcji. Osiągnięcie, tak wysokiego wyniku możliwe było tylko przy świetnej współpracy i zaangażowaniu Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego, Rodziców, a także całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Główną nagrodą w konkursie, był przyjazd ”Zaczarowanego Autobusu”, który w piątek 15.10.2021r. w godzinach od 9:00 do 12:00 odwiedził nasze przedszkole. W ”Zaczarowanym Autobusie” przedszkolaki bawiły się w basenie z kulkami, sprawdzały swoje możliwości na torach przeszkód, wspinały się po linach, a także zjeżdżały na zjeżdżalni. Dzieci, były bardzo zadowolone z zabawy, a na ich twarzach malowały się tylko i wyłącznie uśmiechy. To był dzień pełen ekscytacji i pozytywnych emocji. Odwiedziny ”Zaczarowanego Autobusu” bez wątpienia na długo pozostaną we wspomnieniach uczestników.

red. Anna Kołodziejczyk
Klaudia Młynarczyk