Listopad 13

Przedszkolaki na spektaklu „Kruszynka”

received_9353187640879814 listopada gościliśmy w oddziałach przedszkolnych Teatr Lalek „Pinokio” z Nowego Sącza. Spektakl opowiadał o Kruszynce – cyrkowej słonicy, która nie lubiła pomagać innym, była samolubna i myślała tylko o sobie. Inne zwierzątka zmuszone były jej pomagać. W końcu słonica odkryła, że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Dzieci dowiedziały się, że należy akceptować innych i samych siebie bez znaczenia kim są i jak wyglądają. Przedstawienie było edukacyjne i pouczające. W sposób bajkowy pokazało przedszkolakom wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

red. Anna Babuśka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 13 listopada 2021 by Natalia in category Uncategorized