kwiecień 4

„Dzień bez plecaka”

??????????1 kwietnia to wyjątkowy dzień, w którym dozwolone są wszelkie żarty. Prima aprilis, bo o nim mowa, na trwałe wpisał się w tradycję wielu krajów, m.in. Polski. W tym dniu robimy naszym znajomym, kolegom czy rodzinie żarty. Celowo wprowadzamy ich w błąd, robimy psikusy, staramy się oszukać jak najwięcej osób. Ważne jest tylko to, aby nikomu nie zrobić przykrości, a wywołać zdziwienie bądź uśmiech na twarzy. Jestem przekonana, że naszym uczniom udało się to osiągnąć. Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą, aby w tym roku był to „Dzień bez plecaka”. W ramach zabawy, uczniowie naszej szkoły przynieśli w piątek książki i zeszyty w innych pomysłowych opakowaniach. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, ponieważ tego dnia na korytarzach można było zauważyć walizki, koszyki na zakupy, miski, kosze na śmieci, wiaderka, zabawkowe samochody, wózek dla lalek, lodówki turystyczne, opakowania po proszku do prania, klatkę dla zwierząt, dziecięcy wózek, torebki prezentowe, nosidełko dla dziecka, deskorolkę, skrzynki narzędziowe oraz inne niespodziewane schowki ze szkolnymi akcesoriami.
Zwieńczeniem pomysłów były wspólne zdjęcia na szkolnym korytarzu i w klasach. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

red. Natalia Kuziel

Posted 4 kwietnia 2022 by Natalia in category Uncategorized