marzec 31

„Baw się, ucz i rośnij z nami” – dzień otwarty w przedszkolu

??????????W dniu 25 marca 2022 roku odbył się „Dzień Otwarty” w oddziałach przedszkolnych . Na początku spotkania Pani Dyrektor Jadwiga Baran – Stożek przywitała wszystkich miłymi słowami oraz zapoznała przybyłych gości z ofertą naszego przedszkola. Dzieci, które uczęszczają do tutejszego przedszkola pod kierunkiem wychowawców przygotowały program słowno – muzyczny pt: „Bajka o śpiącym niedźwiedziu”. Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami, wyposażeniem sal i placu zabaw, uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych.

Każde dziecko otrzymało kolorowy balonowy kwiatuszek oraz słodki poczęstunek.

Celem dnia otwartego było przede wszystkim poznanie organizacji dnia w przedszkolu oraz integracja dzieci podczas wspólnych zabaw i zajęć.

red. Agnieszka Wąchała

Zobacz film w trybie pełnoekranowym:

Posted 31 marca 2022 by Natalia in category Uncategorized