maj 31

„Dziękuję mamo, dziękuję tato, za każdą zimę, za każde lato”

??????????27 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Matki i Dzień Ojca. Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, a do tego dodały serdeczne słowa podziękowania za rodzicielską miłość, troskę, opiekę i dobre serce wręczając swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice z uśmiechem, a jednocześnie wzruszeniem oklaskiwali występy swoich dzieci. Po przedstawieniu rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego trwały rozmowy, przeplatane słowami zachwytu i uznania, którymi dzielili się między sobą jeszcze raz przeżywając występ swoich dzieci.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za przybycie i składamy rodzicom najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia i radości.

red. A.Wąchała,
A.Babuśka,