luty 26

„English Master of Words”

Weronika Karpierz z klasy 6 została „Mistrzem Słówek”, zdobywając tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek” zorganizowanego przez platformę Lingos. Uczennica pokonała tysiące uczniów z całej Polski i w kategorii klas 6-7 i zajęła II miejsce.

W nagrodę otrzymała dostęp do wielu aplikacji  pomagających w nauce języka angielskiego, takich jak fiszki do nauki angielskich słówek, gry online oraz pakiet premium  zawierający materiały do szybkiej i skutecznej nauki  języka obcego.

W konkursie wzięli również udział inni uczniowie z naszej szkoły z klas 6-8 (kl. 6: Jan K., Wiktoria K., Anna D., Magdalena Z., Oskar C., Emilia W.; kl. 7: Wiktoria K., Emilia N.; kl. 8a: Blanka A., Kamila W., Ewelina W., Maciej K.; kl. 8b: Bartłomiej Z., Olaf K., Kacper A., Anna W., Kamil W.), którzy  przez miesiąc ćwiczyli, rozwijali i doskonalili znajomość słówek, regularnie rozwiązując zadania na platformie Lingos.

Uczniowie, którzy brali udział w konkursie otrzymali imienne dyplomy uczestnictwa, nauczyciele j. angielskiego uzyskali Certyfikat Innowacyjnego Nauczyciela, natomiast szkoła – Certyfikat Innowacyjnej Szkoły.

Lingos to platforma  stworzona dla uczniów i nauczycieli, oferująca wiele ciekawych narzędzi do nauki języka angielskiego, gdzie uczniowie mogą w atrakcyjny sposób poznawać słownictwo, wykorzystując do tego przygotowaną aplikację. Zdobyta wiedza i umiejętności  oraz systematyczna praca naszych uczniów na pewno zaowocują  w przyszłości.

red. Dorota Węgielska
Natalia Kuziel


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 26 lutego 2023 by Natalia in category Uncategorized