kwiecień 14

Maraton Czytelniczy Powiatowy Konkurs dla klas V-VII

31 marca  trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w powiatowym konkursie „Maraton Czytelniczy”, którego organizatorem była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna  w Limanowej. Celem konkursu było wyłonienie mistrzów pięknego czytania. W tym roku uczestnicy prezentowali fragment swojej ulubionej książki oraz fragment powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”. Wybór tej drugiej pozycji nie jest przypadkowy, bowiem lektura ta została również wybrana do wspólnego czytania w ramach akcji „Narodowe Czytanie 2023”.

Uczennice biorące udział w konkursie pięknie się zaprezentowały i stanęły na wysokości zadania. Anna Dawiec oraz Milena Kołodziejczyk otrzymały wyróżnienie MBP w Limanowej.

Gratulujemy!

red. Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 kwietnia 2023 by Natalia in category Uncategorized