czerwiec 23

Szczęśliwej drogi już czas… Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 i pożegnanie klasy 8

W piątek 21 czerwca 2024 roku  w naszej szkole odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, zaproszeni goście, nauczyciele i licznie przybyli rodzice. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Jadwiga Baran – Stożek od powitania wszystkich zebranych. Potem nastąpiło wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu narodowego i uroczyste przekazanie sztandaru przez reprezentantów klasy 8 uczniom klasy 7. Następnie głos zabrali ósmoklasiści, którzy podziękowali pani dyrektor, wychowawcom, nauczycielom, rodzicom za trud wychowania  i nauczania, za codzienną troskę, cierpliwość i wyrozumiałość. Przygotowali również prezentację „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” przedstawiającą najważniejsze wydarzenia z 8 lat spędzonych w szkole. W drugiej części uroczystości na środek sali zostali zaproszeni uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe wręczane przez panią dyrektor i wychowawców  klas. Potem nastąpiły podziękowania dla Rady Rodziców za zaangażowanie i podjęte działania na rzecz szkoły.  Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa i życzenia dobrego wypoczynku, samych słonecznych chwil i radosnych, bezpiecznych wakacji. Ósmoklasistom życzymy również powodzenia w nowej szkole:) 

red. Dorota Węgielska


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 23 czerwca 2024 by Natalia in category Uncategorized