„Pisać pięknie umiem, ortografię też rozumiem”
Już od września klasy pierwsze aktywnie uczestniczą w spotkaniach na których realizujemy zatwierdzony program innowacji. Klasy zostały podzielone na dwie grupy, spotykamy się dwa razy w tygodniu. Zarówno IA jak i IB angażują się we wszystkie działania jakie podejmujemy. Pracujemy i ćwiczymy, ćwiczymy i pracujemy, a efekty??? Mamy nadzieję, że będą widoczne już wkrótce!!!! Continue reading





![20151028_191424[1]](http://sp1lubomierz.pl/wp-content/uploads/2015/11/20151028_1914241-150x150.jpg)

