październik 4

Zbiórka pieniężna dla Powodzian organizowana przez naszą szkołę

Nasza szkoła często angażuje się w akcje charytatywne, mające na celu pomoc osobom dotkniętym różnymi nieszczęściami. W obliczu ostatnich katastrofalnych powodzi, które dotknęły wiele rodzin w naszym kraju, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych. Chcemy w ten sposób wesprzeć osoby, które utraciły swoje domy, dobytek i codzienną stabilizację, oferując im realną pomoc w tych trudnych chwilach.
Włączając się w akcję wspólnie okazujemy solidarność z poszkodowanymi przez powódź, pokazując, że w trudnych chwilach potrafimy stanąć ramię w ramię, niosąc realną pomoc. Każda, nawet najmniejsza darowizna, ma ogromną wartość.
Dzięki Wspólnym wpłatom udało się zebrać kwotę 2500 zł, która w całości została przekazana Szkole Podstawowej nr1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie w ramach akcji „Szkoły Szkołom” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Continue reading