styczeń 22

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

IMG_203321 stycznia 2014 roku gościliśmy w szkole nasze szanowne Babcie i szanownych Dziadków. Po powitaniu przez p. dyrektor Jadwigę Baran-Stożek i złożeniu życzeń dostojni Seniorzy zajęli odświętnie udekorowane miejsca na widowni, by podziwiać aktorskie popisy swoich wspaniałych i utalentowanych wnucząt. Uczniowie z klas I–VI przygotowali pod kierunkiem s. Anny Laski i p. Katarzyny Wojtyczki piękne przedstawienie jasełkowe oraz bogaty repertuar kolęd i pastorałek. Spotkaniu towarzyszyła odświętna i podniosła atmosfera. Na twarzach Gości można  było dostrzec wzruszenie  oraz ukradkiem ocieraną łzę. Wielką radość przybyłym na tę uroczystość sprawiły własnoręcznie  wykonane  przez dzieci laurki, serduszka  i kwiaty, które z wielką serdecznością wręczane były Babciom i Dziadkom. Mamy nadzieję, że za rok kolejny raz spotkają się w naszej szkole trzy pokolenia – dziadkowie, rodzice i dzieci. Ta wyjątkowa uroczystość nie mogłaby się odbyć bez pomocy rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie poczęstunku, za co bardzo serdecznie im dziękujemy.

red. Grażyna Kołodzejczyk
Krystyna Kolawa