Styczeń 27

Gościnny występ „Lubomierskiego Echa” na Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym

2W  mroźny niedzielny  wieczór 26.01.2014r., odpowiadając na zaproszenie organizatorów, mieliśmy przyjemność wystąpić gościnnie na  Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym, który odbywał się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubomierzu.  Nasz zespół, Lubomierskie Echo, prezentował się przed ogromną publicznością podczas obrad jury, które musiało wyłonić zwycięzców spośród wielu grup kolędniczych. Pomimo późnej pory i zmęczenia nasi uczniowie błyszczeli na scenie niczym gwiazdy, śpiewając  kolędy i pastorałki, zarówno najnowsze, jak i te bardzo stare. Wszystkich obecnych wzruszył śpiew  w duecie w wykonaniu Aleksandry  W. oraz Alicji K.  Piękne barwy ich głosów tworzyły wyjątkowe połączenie i  wypełniły każdy kąt sali. Dodatkową muzyczną ucztą były dźwięki wydobywające się z instrumentów, na których grały  dziewczynki: Wioleta K.,  Jessika P., Aleksandra W. oraz Elżbieta W. Gromkie brawa po każdym utworze mobilizowały uczestników, którzy włożyli wiele wysiłku, by występ był na tak wysokim poziomie. Wciąż zbieramy gratulacje od zachwyconej publiczności.
Dziękujemy rodzicom, którzy postarali się, by ich pociechy dotarły na koncert kolęd, które na długo będą rozbrzmiewać w naszych sercach.

red. Katarzyna Wojtyczka

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 stycznia 2014 by Natalia in category Bez kategorii