Luty 6

Śniegu wciąż mało, mimo to ferie to wspaniale spędzony czas!

15Nie zawsze dopisuje pogoda, ale w naszej szkole zawsze musi dopisywać dobry humor. Trudno dobrze zagospodarować wolny czas, kiedy pora zimowa, a śniegu wciąż  mało. Aby ułatwić dzieciom to zadanie w naszej szkole odbyły się zajęcia dla uczniów, którzy nie mieli możliwości wyjazdu i ferie spędzali w domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zaplanowanych atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cóż może być radośniejszego od  swobodnego odkrywania własnych pasji i cieszenia się dzieciństwem?
Każdy dzień niósł ze sobą jakąś niespodziankę. Były zajęcia komputerowe, plastyczne, sportowe. Nie zabrakło także wrażeń kulturalnych. 5 lutego 2014 r.  grupa uczniów  kl. I – VI wzięła udział w wycieczce do Krakowa. Dzieci w ramach wyjazdu obejrzały  film „Robaczki z Zaginionej Doliny” w kinie Cinema City.  Uczestnicy wycieczki z zapartym tchem oglądali przygody zagubionej biedronki ratującej mrowisko oraz podziwiali piękne krajobrazy. Po skończonym seansie wymieniali  bardzo żywiołowo swoje uwagi na temat filmu, który im się spodobał. Warto zaznaczyć, że cały film był ilustrowany wspaniałą muzyką.  Aby uatrakcyjnić pobyt w mieście  dzieci odwiedziły również  KFC i w doskonałych humorach wróciły do domów. Kolejne dni to kolejne niespodzianki. Wśród nich znalazła się dyskoteka. Uczniowie zaangażowali się w jej zorganizowanie, samodzielnie przygotowali muzykę bez której nie byłoby dobrej zabawy. Odświętnie ubrani, doskonale się bawili, prezentowali swoje taneczne umiejętności.
Nie było czasu na nudę. Uczniowie chętnie skorzystali z oferty zaproponowanej przez szkołę. Jednak ferie nie dobiegły jeszcze końca. Życzymy więc wszystkim, by kolejne dni były równie udane, i kto wie –może Pani Zima zrobi nam niespodziankę i poprószy śnieżnym puchem, by można było wykorzystać czas również na zimowe sporty i zabawy na śniegu?

red. Grażyna Kołodziejczyk
Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 6 lutego 2014 by Natalia in category Bez kategorii