luty 2

KOLĘDNICY Z GWIAZDĄ – III MIEJSCE

DSC_0735Słowa zachwytu chcemy skierować również do naszej grupy kolędniczej w składzie: Paweł Baran kl. IV, Patryk Kacik kl. IV, Marcin Babuśka kl. II, Karol Zapała kl. III, Kacper Wąchała kl. III, Mateusz Palac kl. III, Bartek Kacik kl. Ib. Kolędnicy z Gwiazdą wystąpili w niedzielę, 24.01 po eliminacjach w Olszówce, prezentowali się na Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym, w naszej szkole. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i zajęli III miejsce. Jesteśmy zadowolone z naszych uczniów, którzy pomimo że byli jednymi z najmłodszych uczestników, dali z siebie wszystko, z wielkim zaangażowaniem i praktycznie bez tremy składali życzenia i śpiewali tradycyjne zagórzańskie kolędy i pastorałki. Szczególne podziękowania kierujemy do mam Józefy Palac, Teresy Wojtyczki, Ewy Kowalczyk, które podarowały kożuchy, czapki oraz inne rekwizyty potrzebne do występu.

Opiekunki grupy: Dorota Wcisło, Katarzyna Wojtyczka

Posted 2 lutego 2016 by Natalia in category Uncategorized