październik 25

Dzień Papieski

??????????Od 2000 roku – w Polsce obchodzony jest Dzień Papieski  w niedzielę poprzedzającą 16 października. W tym roku – ten dzień – obchodziliśmy w niedzielę 09 października 2016 r. W tym dniu szczególnie dziękujemy Panu Bogu za dar Papieża Polaka, który posługę Piotrową sprawował w latach 1978 –   2005 r.
      Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Jan Paweł II, które przypada  22 X  – w naszej szkole  – 20 X 2016 roku odbył się apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Program artystyczny prezentowali uczniowie klasy VI, a dzieci ze Scholi parafialnej śpiewały ulubione piosenki o św. Janie Pawle. Akademię pt.: Jan Paweł II –   bądźcie świadkami miłosierdzia  obejrzeli: Pani Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas również Ojciec Proboszcz – Piotr Głód.

red. s. Elżbieta Ciebiera

Posted 25 października 2016 by Natalia in category Uncategorized