czerwiec 15

Czas na wyprawę!

CAM00681Zbliża się koniec roku szkolnego, można więc wybrać się na wycieczkę, by trochę odsapnąć i nabrać sił do ostatniego biegu po dobre oceny końcowe. Uczniowie kl. 4-6  11 czerwca 2014r. uczestniczyli w wycieczce  do Krakowa. Miała ona charakter rekreacyjny, ale łączyła przyjemne z pożytecznym. Najpierw udali się do kina,  by tam obejrzeć film „Niebo istnieje naprawdę”. Historia małego chłopca wzruszyła niejednego widza.  Po seansie uczniowie dzielili się wrażeniami, film podobał się wszystkim.

Na  uczestników wycieczki czekała kolejna atrakcja, a mianowicie pobyt w Ogrodzie Doświadczeń. Każdy tu mógł stać się odkrywcą.  Można było poznać prawa fizyki i świata przyrody poprzez samodzielne doświadczenia, możliwe do wykonania dzięki ekspozycji plenerowej, która tam się znajduje. Uczniowie byli badaczami-uczestnikami i badaczami – eksperymentatorami. Kiedy już każdy doświadczył jak zabawa splata się z nauką, przyszedł czas na posiłek. Wizyta w McDonaldzie była ostatnim punktem wycieczki. Jej uczestnicy  zmęczeni, ale zadowoleni udali się w drogę powrotną. Emocje towarzyszyły wszystkim jeszcze następnego dnia.

red. Małgorzata Kawecka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 15 czerwca 2014 by Natalia in category Bez kategorii