Czerwiec 14

XXI Ogólnopolski Konkurs Papieski

Jan Paweł II-artykuł konkurs papieskigrafika(3)Tegoroczna edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Hufiec Pracy w Wadowicach oraz Małopolską Wojewódzką Komendę OHP w Krakowie przy wsparciu Komendy Głównej OHP nosiła tytuł: Jan Paweł II niosący młodzieży dobrą nowinę – „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

Uczniowie naszej szkoły także brali udział w tej rywalizacji. Prace plastyczne przygotowali: Julia Kowalczyk, Igor Sabura, Jacek Ogiela, Justyna Kolibabka, Antoni Michura, Jakub Złydaszyk-kl. I, Wojciech Dawiec-kl. II, Milena Kołodziejczyk i Martyna Palac-kl. III, Wiktoria Kowalczyk i Anna Dawiec-kl. IV, Urszula Kolibabka-kl. VI a, Anna Wawrzacz, kl. VI b oraz Joanna Palac-kl. VII.

Niestety naszym dzieciom nie udało się stanąć na podium, ale dzięki uczestnictwu w tym konkursie zgłębili swoją wiedzę dotyczącą ponadczasowych i uniwersalnych wartości płynących z nauczania Jana Pawła II, a także pokazali, że potrafią przedstawić wartość życia i jego piękno pomimo pandemii.

Szczegóły konkursu na stronie: http://www.konkurs-papieski.com/html/aktualnosci.html

 red. Katarzyna Wojtyczka

 

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 14 czerwca 2021 by Natalia in category Uncategorized