czerwiec 14

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy-od 30 lat z Krus wypadkom zapobiegamy”

Praca-artykuł KrusCelem konkursu plastycznego, którego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Tegoroczne prace konkursowe obrazowały sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym w związku z trzydziestą rocznicą działań prewencyjnych Krus-u.

Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie przystąpili do konkursu. Prace wykonało ponad trzydziestu uczniów. Wyróżnienia otrzymali:

-Justyna Kolibabka-kl. I
-Szymon Obajtek-kl. II
-Maria Zasadni-kl. III
-Martyna Palac-kl. III
-Maciej Obajtek-kl. VI A

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

red. Katarzyna Wojtyczka

Posted 14 czerwca 2021 by Natalia in category Uncategorized