Wrzesień 27

Wybory do Samorządu Szkolnego

??????????W czwartek 23 września 2021 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem wszystkich uczniów szkoły oraz pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć. Uprawnieni do głosowania uczniowie, wybierali swoich przedstawicieli spośród 21 kandydatów. Po oddaniu swoich głosów wrzucali karty do odpowiednio przygotowanej urny, dzięki której każdy głosujący mógł poczuć się jak prawdziwy wyborca! Wszystkie głosy były ważne. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu policzyła głosy.  

Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodniczący: Wiktoria K. kl. 6
Zastępca: Miłosz K. kl. 8
Sekretarz: Olaf K. kl. 7b
Skarbnik: Adrian W. kl. 7a
Członkowie: Piotr G. kl. 4, Karol M. kl. 4, Krzysztof Z. kl. 4, Maria Z. kl. 4, Anna D. kl. 5, Jan K. kl. 5, Piotr N. kl. 5, Emilia W. kl. 5, Patryk K. kl. 6, Emilia N. kl. 6, Piotr W. kl. 6, Urszula K. kl. 7a, Karol W. kl. 7a, Jakub W. kl. 7b, Bartłomiej Z. kl. 7b, Agnieszka K. kl. 8, Joanna P. kl. 8

Serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: p. Grażyna Dawiec i p. Natalia Kuziel.

red. Natalia Kuziel

Galeria zdjęć

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 27 września 2021 by Natalia in category Uncategorized