Październik 11

Mamy to! Pozyskaliśmy dodatkowe fundusze z programów rządowych!!!

Miło nam poinformować szanownych Rodziców oraz całą społeczność szkolną, że złożony wniosek o przydział części z rezerwy oświatowej subwencji ogólnej na rok 2021 został pozytywnie rozpatrzony. Dzięki temu uzyskaliśmy dofinansowanie na doposażenie klasopracowni w zawrotnej wysokości 76 000, 00 tys. zł. Wiedząc, że nowoczesne technologie to prawdziwy magnes przyciągający uczniów, część uzyskanej kwoty przeznaczyliśmy na zakup Wirtualnego Laboratorium Empiriusz. To jedno z najnowocześniejszych  rozwiązań pozwoli w przyjazny, bezpieczny i ekonomiczny sposób wspomóc realizację nauczania chemii i fizyki w naszej szkole.

Udział w rządowym programie „Aktywna tablica”- dla szkół w których uczą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na rok 2021/2022 to nasz kolejny sukces. Pozyskane w ten sposób      dofinansowanie na z akup pomocy opiewa na równie niebagatelną kwotę 43 750, 00 zł.

„Poznaj Polskę” jest   przedsięwzięciem Ministra Edukacji i Nauki polegającym na dofinansowaniu wyjazdu do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci i obiektów kultury. Naszym dużym osiągnięciem jest uzyskanie dopłat do dwóch wycieczek edukacyjnych dla uczniów klas I-III oraz klas IV – VIII.

 red. Dyrektor Szkoły


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 11 października 2021 by Natalia in category Uncategorized