czerwiec 30

Świetlicowe grillowanie

grillowanieWe wtorkowe popołudnie 21 czerwca przy świetlicy szkolnej odbył się po raz pierwszy grill dla całej świetlicowej społeczności. Głównym celem wspólnego grillowania była przede wszystkim integracja grupy spowodowanej długim okresem izolacji wywołanej pandemią Covid-19 oraz podsumowanie świetlicowej działalności.

W prawdziwie wakacyjnym nastroju uczestnicy grillowania zajadając pyszne kiełbaski, z wielkim entuzjazmem opowiadali o planach na najbliższe tygodnie lata. Wysuwali też propozycje na ciekawe, aktywne i kreatywne spędzanie pozalekcyjnego czasu  w gronie swoich kolegów w powoli zbliżającym się nowym roku szkolnym 2022/2023.

Na zakończenie cała grupa podziękowała sobie wzajemnie za wspólnie spędzone dziesięć miesięcy i głośno życzyła sobie bezpiecznych i wspaniałych wakacji!

 red. Katarzyna Murzańska

 


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 czerwca 2022 by Natalia in category Uncategorized