czerwiec 30

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

??????????„Pożegnamy przedszkole , pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie…”
30 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych. Tego dnia dzieci z grupy 0a i 0b pożegnały starszych kolegów wierszami i piosenkami. Następnie dzieci 6-letnie żegnały się ze swoimi paniami, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki podziękowały za czas spędzony w przedszkolu. Były łzy śmiechu lecz także i wzruszenia. Wszystkie dzieci za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami i pochwałami. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki. Był to niezwykły dzień pełen radości i wielu miłych wrażeń.

Życzymy aby każdy dzień wakacji był miłą i bezpieczną przygodą.

 red. A.Babuśka
A.Kołodziejczyk
A.Wąchała
K.Młynarczyk
K.Rucka

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 30 czerwca 2022 by Natalia in category Uncategorized