styczeń 24

„Kiermasz Bożonarodzeniowy”

W dniach 6-22.12.2022r. w naszej szkole odbył się „Kiermasz Bożonarodzeniowy”, zorganizowany przez nasze oddziały przedszkolne . Zainteresowanie było ogromne, towar schodził nam jak przysłowiowe „bułeczki’. Fanty, które można było zakupić to ozdoby świąteczne, pierniczki i ciasta wykonane przez dzieci, rodziców oraz wychowawczynie oddziałów przedszkolnych.

Zebraliśmy 2200 zł. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na eksperymentalne warsztaty pt. „Suchy lód” oraz pomoce dydaktyczne dla wszystkich przedszkolaków.

Dziękujemy dzieciom z II klasy, które stanęły za „ladą”, aby sprzedawać ozdoby i ciasta. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, Pani Dyrektor, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy zechcieli wesprzeć nasza akcję.

red. Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Posted 24 stycznia 2023 by Natalia in category Uncategorized