kwiecień 19

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „EKO TORBA – PREZENT NA DZIEŃ MATKI I OJCA”

Zachęcamy uczniów kl. I-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest rozwijanie talentów dzieci i młodzieży, kształtowanie umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży oraz promocja postaw proekologicznych w życiu codziennym.

Założeniem konkursu jest stworzenie projektu obrazka, który będzie stanowił przódtorby ekologicznej na zakupy.

Temat pracy to motyw roślinny lub zwierzęcy.

Pracę należy wykonać na kartce bloku technicznego lub rysunkowego w formacie A4w dowolnej technice plastycznej z wyłączeniem prac przestrzennych, używaniamateriałów sypkich oraz techniki collage.

Prace oceniane będą w następujących kategoriach wiekowych:

-uczniowie klas I-III
-uczniowie klas IV – VI
-uczniowie klas VII-VIII

Prace należy dostarczyć do dnia 8 maja 2023 r. do p. Katarzyny Wojtyczki (kl. IV-VIII), natomiast uczniowie kl. I-III do swoich wychowawców. W etapie szkolnym zostanie wyłonionych 10 prac, które zostaną wysłane do organizatora konkursu.

Życzymy twórczych pomysłów!

red. Katarzyna Wojtyczka