kwiecień 19

Udział w Projekcie „Już pływam”

W bieżącym roku szkolnym 15 uczniów z naszej szkoły bierze udział w projekcie „Już pływam”. Jest on przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, nie umiejących pływać. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zajęcia odbywają się przez 10 kolejnych sobót po 2 godziny. W ramach projektu uczniowie mają zapewniony dojazd na pływalnię w Limanowej oraz są objęci fachową opieką instruktora podczas nauki pływania. Projekt ma na celu przede wszystkim nabycie przez uczniów podstawowych umiejętności pływackich, wzrost bezpieczeństwa poprzez edukację w zakresie korzystania z akwenów wodnych, jak i poprawę kondycji oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów.

red. Natalia Kuziel

Posted 19 kwietnia 2023 by Natalia in category Uncategorized