wrzesień 20

KREDKOBRANIE 2023

Ponownie dołączyliśmy do  ogólnopolskiej akcji charytatywnej Kredkobranie której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Jej Organizatorem jest Fundacja Ignatianum w Krakowie.
Zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach trwa do 30 września 2023 r.
W ramach akcji zbieramy: kredki, zeszyty, bloki/papier kolorowy, farby, plastelinę, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle. W naszej szkole Kredkobranie koordynuje pedagog szkolny oraz Szkolne Koło Wolontariusza.

Zachęcamy do włączenia się do akcji!

http://www.kredkobranie.pl/#rec354228491


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 20 września 2023 by Natalia in category Uncategorized