luty 8

WYJAZD DO TEATRU RABCIO NA SPEKTAKL PT. ,,ZIMOWA PRZYGODA”

6 lutego 2024r. nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Teatru  Lalek  „Rabcio”  w Rabce-Zdroju na spektakl pt: „ Zimowa  przygoda”. Zimowy świat przedstawienia stworzony był z babcinych wełnianych robótek.  Spadł pierwszy śnieg! Ale babcia nie pozwala wyjść dzieciom pobawić się na zewnątrz. Jednak od czego jest wyobraźnia? Jurek, Zosia i Stenia radzą sobie wyśmienicie, robiąc bałwanka z włóczkowych kul i obdarowując go wyciętym z papieru sercem! Ono zaś sprawia, że bałwanek ożywa i jest chętny do wspólnej zabawy z dziećmi i babcią. Ciepła opowieść pełna pomysłów na to, jak wypełnić wnętrze domu zabawą.

red. R. Ogiela


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 8 lutego 2024 by Natalia in category Uncategorized