czerwiec 10

Wyniki parafialnego Konkursu Plastycznego „Święty Franciszek z Asyżu – Miłośnik Przyrody”

W środę, 5 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Lubomierzu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, który miał na celu zainteresowanie uczniów postacią świętego Franciszka z Asyżu, poznanie jego życia i świętości, a także pobudzenie wrażliwości ekologicznej. Dodatkowo, wydarzenie miało na celu inspirowanie uczniów do pracy twórczej oraz rozwijanie ich wyobraźni i uzdolnień plastycznych.
Prace były niezwykle różnorodne i ukazywały nie tylko postać św. Franciszka, ale również jego miłość do przyrody i zwierząt.
Troje uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych. Justyna Kolibabka-kl. IV-zajęła II miejsce w kategorii klas 1-4, Julia Kowalczyk-kl. V- uplasowała się na II miejscu w kat. Kl. V-VIII, a Jan Kowalczyk-kl. VII otrzymał wyróżnienie.Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ prace plastyczne uczniów pokazały ich ogromną wrażliwość i zaangażowanie w jego tematykę. Dzięki takim inicjatywom uczniowie mogą nie tylko rozwijać swoje zdolności artystyczne, ale również uczyć się o ważnych postaciach i wartościach.

red. K. Wojtyczka


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 10 czerwca 2024 by Natalia in category Uncategorized