styczeń 22

21.01.2015r. – Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

??????????„Kochomy Wos” pod takim hasłem dnia 21.01.2015r. miało miejsce spotkanie babć i dziadków z wnukami. Licznie przybyłych zacnych gości powitała w progach szkoły p. dyrektor Jadwiga Baran-Stożek. Uroczystość zaszczycił również swą obecnością ks. proboszcz o. Piotr Głód. Dla kochanych dziadków przygotowano wspaniały program artystyczny. Występ zapewnił przybyłych o tym, że ich wnuczęta nie tylko się uczą, ale mają również zdolności muzyczne. Zaprezentowany przez zespół folklorystyczno-artystyczny repertuar kolęd i pastorałek oraz wspólne kolędowanie w niejednych oczach wywołało łzę wzruszenia. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, które należą się nie tylko artystom, ale również p. Katarzynie Wojtyczce i p. Dorocie Wcisło zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Na zakończenie dzieci zaśpiewały „Sto lat”  i wręczyły własnoręcznie zrobione prezenciki – wyraz wdzięczności dla swoich babć i dziadków. Po uczcie duchowej coś dla ciała, goście udali się na poczęstunek przygotowany przez p. dyrektor i rodziców uczniów kl. 0 – VI.

Cieszymy się bardzo z tego spotkania, które przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze i było wyrazem mocnej więzi, jaka łączy wnuków z ich babciami i dziadkami. Szczególne podziękowania składamy na ręce p. Justyny Kowalczyk przewodniczącej RR oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości

red. Grażyna Kołodzieczyk
Krystyna Kolawa

Galeria zdjęć


Copyright © 2014. All rights reserved.

Posted 22 stycznia 2015 by Natalia in category Uncategorized