marzec 16

Aktywne ferie i nie tylko…

??????????Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu aktywnie spędzały czas na stoku narciarskim SKI Lubomierz. Dzięki współpracy Szkoły z Zarządem Wyciągu uczniowie, którzy chcieli podczas ferii zimowych uczestniczyć w zajęciach otrzymali karnety ulgowe. Dzieciom bardzo podobała się taka forma spędzania wolnego czasu. Chętnie przychodziły na zajęcia doskonaląc swoje umiejętności i technikę jazdy na nartach. Rodzice mogli obserwować, a także uczestniczyć w zajęciach wraz z dziećmi co stwarzało miłą i rodzinną atmosferę. Zajęcia zorganizowała nauczycielka wychowania fizycznego pani Józefa Nachman, która pomagała początkującym narciarzom w opanowaniu techniki jazdy na nartach.
Poza tym uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w dniu otwartym, organizowanym przez Stację Narciarską SKI Lubomierz.

red. Józefa Nachman

Posted 16 marca 2015 by Natalia in category Uncategorized