marzec 19

„Witajcie w przedszkolnej krainie” – dzień otwarty

??????????17.03.2015 r. w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków pod hasłem „Witajcie w przedszkolnej krainie”. Dzieci pod kierunkiem p. D. Kowalczyk, p. G. Kołodziejczyk i p. D. Wcisło zaprezentowały swe recytatorskie i taneczne umiejętności. Wykonany brawurowo Taniec połamaniec i Rock and roll spodobały się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła małych artystów gromkimi brawami. W dalszej części spotkania odbyły się zabawy muzyczno–ruchowe oraz zajęcia plastyczne. Przybyli na spotkanie rodzice wraz z pociechami mieli również okazję zwiedzenia oddziałów przedszkolnych i zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki. Dziękujemy wszystkim za skorzystanie z naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęci Państwa pociechy do uczęszczania do przedszkola.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 19 marca 2015 by Natalia in category Uncategorized