Święto Niepodległości – lekcja historii i patriotyzmu
Dnia 12 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło całą społeczność szkolną, by wspólnie uczcić 107. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. W części artystycznej uczniowie klasy VI zaprezentowali sceny z historii naszej Ojczyzny ukazujące trudną, pełną cierpienia, odwagi i bohaterstwa, drogę Polaków do upragnionej wolności. Continue reading







