marzec 20

„Pierwsze koty za płoty”

??????????16 marca 2016r. naszą szkołę mogły odwiedzić wszystkie Smyki wraz ze swoimi rodzicami. Nasi goście mieli przyjemność obejrzeć wytęp artystyczny w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych, a co najważniejsze poznać się lepiej podczas wspólnych zabaw i zajęć. Przekonaliśmy się, że naszym Smykom nie brakuje fantazji i energii do wspólnego poznawania świata przez gry i zabawy w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Wspólne rozmowy z Rodzicami pomogły nam lepiej poznać indywidualne potrzeby najmłodszych oraz dały nam możliwość odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych gości, dotyczące współpracy w wychowaniu i opiece nad naszymi pociechami. Wszystkie Dzieci otrzymały od Pani Wiosny prezent-niespodziankę. Na pamiątkę tych miłych, wspólnie spędzonych chwil, Dzieci zostawiły nam piękne prace plastyczne, które zdobią naszą przedszkolną galerię. Było nam bardzo miło poznać wszystkie Dzieci i Rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci. Pierwsze koty za płoty już za wami. Mamy nadzieję, że i Ty zechcesz nas odwiedzić, wspólnie z nami bawić się i uczyć. Do zobaczenia!!!

red. Renata Ogiela

Posted 20 marca 2016 by Natalia in category Uncategorized