marzec 29

Biegną wszystkie dzieci.
Wiosna nas kwiatami wita
Słońce jasno świeci”.

W tym roku uczniowie należący do kółka Folk – Art  powitali wiosnę kwiatami. Prowadzące innowacje „Moje serce śpiewa, tworzy i gra. Moje serce dzięki temu duszę ma” K. Wojtyczka i D. Wcisło zorganizowały dla jej uczestników warsztaty „Wiosenny ogródek”. Chętni uczniowie (w grupach) za pomocą bibuły tworzyli przepiękne kwiaty: krokusy, żonkile, kaczeńce i tulipany. Każda drużyna otrzymała „ogródek”, w którym „sadziła” swoje kwiaty. Powstały piękne wiosenne ogródki zdobiące wejście naszej szkoły. Aby wyłonić zwycięską grupę, każda z pań uczących oddawała 2 głosy na swoich faworytów.

I MIEJSCE

GRUPA III
Milena Kuczaj
Ola Dawiec
Amelia Jurkowska
Ewelina Wojtyczka
Agata Kaim

GRUPA VI
Małgosia Złydach
Ola Kowalczyk
Gabrysia Kowalczyk
Mateusz Palac
Ania Niedojad

GRUPA V
Patrycja Zasadni
Martyna Wojtyczka
Julia Złydaszyk
Kasia Baran

Ponieważ nasi mniejsi i więksi plastycy włożyli wiele trudu tworząc zachwycające kompozycje kwiatowe, wszyscy zostali nagrodzeni. Materiały wykorzystane podczas warsztatów oraz nagrody zostały ufundowane przez panią Dyrektor oraz opiekunki kółka.

red. K. Wojtyczka i D. Wcisło

Posted 29 marca 2016 by Natalia in category Uncategorized