październik 13

Spotkanie z policjantem

20161004_0945484 października 2016 r. naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I – III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Najmłodsi wysłuchali pogadanki o zasadach, których należy przestrzegać, aby będąc uczestnikiem ruchu drogowego nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. Policjanci zwrócili również uwagę dzieci na konieczność zachowania ograniczonego zaufania względem obcych oraz obowiązek noszenia odblasków, które niejednokrotnie uratowały pieszym życie. Uczniowie aktywnie uczestnicząc w spotkaniu zadawali funkcjonariuszom pytania funkcjonariuszom, opowiadali o swoich przeżyciach,  wykazali się również znajomością numerów alarmowych.

red. Grażyna Kołodziejczyk

Posted 13 października 2016 by Natalia in category Uncategorized